Kolay Hobiler

2019 Yılında En Çok Yapılacak Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

3 Şubat 2019
2019 Yılında En Çok Yapılacak Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

2019 yılında en çok yapılacaklar arasına gireceğini düşündüğümüz boncuklu tığ işi oya modeli. Bu yıl yazmalar bu oya ile süslenecek.

Her yıl karşımıza yepyeni oyalar ile çıkan oyacı kadınlar bu yılda muhteşem bir model ile karşımıza çıkmışlar. 2019 yılının en çok yapılacak tığ oyalarından olacağını düşündüğümüz yarım yelpazeler boncuk oyası şimdiden sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı. Kadınlar yaptıkları yazmalarda yarım yelpaze oyalarını kullanmaya başladılar bile. Her yıl olduğu gibi bu yılda yeni oya öğrenmek isteyen kadınlar bu modelin anlatımlarını merak edecekler. Bizde modelin videosunu daha net anlaşılır olması için bu yazıya yükledik. Kadınların beğeniyle yapacağı boncuk oyası modeli yazma kenarlarında adeta parlıyor.

2019 boncuklu tığ oyası

2019 oya modelleri diye aratma yapan kadınların çoğu bu modeli arıyor aslında. Çünkü bu model her oya yapan kadının arşivinde mutlaka var. Yapmayanlar ise nasıl yapıldığını merak edip bulamayanlar. İşte bu yazı onlar için paylaşıldı. Bu kadar güzel bir modeli herkes öğrensin diye. Bir kaç dakikada 2019 yılının sen sevilen boncuklu tığ oyasını hemen öğren!

2019 Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.