Kolay Hobiler

2019’a Damga Vuracak Tığ İşi Boncuk Oyası

14 Şubat 2019
2019’a Damga Vuracak Tığ İşi Boncuk Oyası

Tığ işi ile yapılan boncuk oyasının güzelliğini her kadın bilir. 2019’da yazma yapacaklar, bu modele göz atmadan kararınızı vermeyin!

Başlı başına sanat eseri olan, görünümüyle göz dolduran 2019’a damga vuracak tığ oyası modeli ile herkese merhaba. Bu muhteşem boncuk oyası modeli ile başörtüsü kenarlarını, bebek yüz örtülerini ve havlu kenarlarını işleyebilirsiniz. Biz bu modelin bunlara çok yakışacağını düşünüyoruz. Tığ işi ile yapılan boncuk oyasının çok güzel görünmesi modelin zor olduğunu göstermiyor. Boncuk oyası yapılışı çok basit. Modelin 2019’a damga vurmasının nedeni bu yıl bu modeli çok fazla kişinin kullanması. Kullanacağınız boncuklar videodakiler ile aynı olursa yapacağınız oya modeli de aynı olacaktır.

Boncuk oyası yapmaya başmalamadan önce çevresine tığ battısı ile çevirmeyi unutmayınız. Sonrasında ise boncukları ipe geçirerek oyayı yapmaya hazır hale gelebilirsiniz. Marifetli kadınların yapabileceği bu oya modelini Oya Sandığım kanalının anlatımı ile aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

2019’a Damga Vuracak Boncuk Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.