Kolay Hobiler

2019’da Bu İğne Oyası Modeli Trend Olacak

17 Şubat 2019
2019’da Bu İğne Oyası Modeli Trend Olacak

2019’da trend olacak iğne oyası modelini şimdiden öğrenmek ister misiniz? O halde videosuyla birlikte öğrenmek için ne duruyorsun?

Bu yıl iğne oyalarında farklılık var. Artık daha canlı renkler kullanılıyor. Hem oyalarda olsun hemde yazmalarda olsun canlı renkler tercih ediliyor. Bu yazıda size şirin mi şirin iğne oyası anlatımlı yapılışı paylaşıyoruz. Çok şirin, çıtı pıtı ve yapılışı kolay iğne oyası yazma modeli. Rengarenk işleyince bir başka güzel oluyor. Anlatımı solak oyacıdan olan 8 dakikalık iğne oyası modeli bu yıl trend olacak gibi görünüyor. Çevrenizdeki herkes bu iğne oyasını çok beğenecek. Bu model ile en az bir tane yazma yapıp denemenizi öneriyoruz. Görüntüsü itibari ile iç açıcı bir model olan bu iğne oyası modelini kaçırma.

Artık iğne oyaları paylaşımlarına farklı bir boyut getirdik. Anlatımlarımız genellikle 10 dk civarında sürüyor. Bu kadar süre de iğne oyasını modelini öğrenmeye yetiyor. Bu model 8 dakikalık. Yani bu süre bu oyayı öğrenmek için yeterli. Gelin şimdi bu yıl çok karşılaşacağınız iğne oyası modelini inceleyelim.

2019 Trend İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.