Kolay Hobiler

2019’un En Sevilen İğne Oyası Yazma ve Havlu Kenarı

18 Mayıs 2019
2019’un En Sevilen İğne Oyası Yazma ve Havlu Kenarı

Çok beğenilen iğne oyası modeli. Sık iğneli bu iğne oyası çeyizleri süsleyecek oyalardan. Özellikle açık renklerdeki yazmalara çok yakışacak.

2019 yılının mayıs ayına kadar iğne oyası paylaşımlarımız devam etti ve devam edecek. Şimdiye kadar paylaşılan onlarca iğne oyası modeli oldu. Kadınlar bu oyaların videolarını izlediler ve nasıl yapıldıkları hakkında fikir sahibi oldular. İğne oyası anlatımlarında bilinen bir isim olan Solak Oyacı da bu süreçte iğne oyası öğrenmek isteyenler için elinden geleni yaptı ve en güzel oyaların anlatımlarını kanalında paylaştı. Şimdi paylaştığımız model ise Solak Oyacıya ait olan 2019’un en sevilen modellerinin başında geliyor. Sık iğneli çok beğenilen iğne oyası anlatımlı yapılışı ile aşağıdaki videoda yer almakta. Yeni bir iğne oyası deneyecek olanlar görünüş olarak çıtı pıtı olan bu örneği deneyebilirler.

2019 İğne Oyası Modeli

Sizlerde yaptığınız oyanın en güzel modelini yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü paylaştığımız tüm modeller güzel ve bünlerce iğne oyacı kadın tarafından beğenilmiş. Diğer anlatımlı modellere iğne oyaları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

2019’un En Sevilen İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.