Kolay Hobiler

2019’un İlk Beş Ayında En Çok Yapılan İğne Oyası Modeli

20 Mayıs 2019
2019’un İlk Beş Ayında En Çok Yapılan İğne Oyası Modeli

İzlenme sayılarına göre 2019’un ilk beş ayında en çok tercih edilen iğne oyası modeli çiçekli bir model oldu. Sizde bu modeli bir kaç dakikada öğrenin!

Youtube izlenme sayılarına göre 2019’un ilk beş ayında en çok yapılan iğne oyaları her zaman olduğu gibi yine çiçekli oyalar oldu. Kadınlar iğne oyası ile çiçek motifleri yapmayı 2019’da da tercih ettiler. Bilindiği gibi kadınların yazmalarda ve havlularda kullanmış oldukları çiçekli oyalar çok beğeniliyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kadınlar çiçekli oyalardan yana tercihini kullanıyorlar. Çünkü en çok izlenen oya modellerine bakıldığı zaman çiçekli oyalar hep ilk sıradaki yerini alıyor. Kadınlar da haksız değil. Çünkü yazma ve havlularda en şık duran oyalar çiçekli oyalardır. Daha zarif ve modern göründükleri için kenar örnekleri olarak tercih ediliyor. Sizde bu yıl yapacağını iğne oyalarında çiçekli oyaları tercih etmelisiniz.

2019 çiçekli iğne oyası modeli

Sizin için paylaştığımız iğne oyaları arasında da en çok çiçekli motifler beğenilmişti. Aşağıdaki bir çiçekli oya anlatımını daha sizlerle paylaştık.

2019 Çiçekli İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.