Kolay Hobiler

2020 Yılının En Beğenilen İğne Oyası Modeli

28 Mart 2020
2020 Yılının En Beğenilen İğne Oyası ModeliŞu ana kadar yeni çıkan iğne oyası modelleri arasında 2019’un en beğenilen modeli. Çıtı pıtı rengarenk yapraklar yazma iğne oyası anlatımlı yapılışı burada!

Çıtı pıtı ve çok şık iğne oyası yazma modeli. Rengarenk sinek kanadı yapraklarla işlediğim bu oya desenli yazmalara bir başka yakışacak. Bu aylarda vakit geçirirken canı sıkılan kişiler için bir önerimiz var. Neden iğne oyası ile yazma kenarlarını süslemiyorsunuz? Yazma ne işime yarayacak diye düşünmeyin. Başörtüsü, bebek yüz örtüsü, hediyelik, çeyizlik, namaz başörtüsü olarak kullanılan iğne oyası yazmalar her yerde işinize yarayacak. Şimdi bu yıl içinde kadınların çok beğendiği bir iğne oyası modelinin anlatımını sizinle paylaşacağız. Anlatım modeli solak oyacıya ait olan iğne oyası modeli rengarenk görünüyor. Çıtı pıtı olan iğne oyası modeli yazma kenarlarında cıvıl cıvıl görünmekte.

2019'un en beğenilen modeli

Eğer aklınızda yeni bir iğne oyası modeli öğrenmek varsa işte size fırsat. Çıtı pıtı olan bu iğne oyası modelinin tüm ayrıntıları aşağıdaki videoda yer alıyor.

2019’un en beğenilen modeliZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.