Kolay Hobiler

2020’de Popüler Olacak En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

23 Aralık 2019
2020’de Popüler Olacak En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

2020 yılında karşımıza sıklıkla çıkacak olan tığ işi oya modelleri. Bu oya modellerini inceleyerek yazma ve havlularınızda bunları kullanabilirsiniz.

Oyacı kadınlar her gün yeni modeller ile karşımıza çıkıyor. Sürekli yeni tığ oyaları yapan ve anlatımlarını da kanallarında paylaşan oyacı kadınlar tarafından günlük olarak yepyeni oya modelleri paylaşılıyor. Sizlerde bu videolar sayesinde oyaların nasıl yapıldıklarını rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz. Bugün sizlere bu yazımızda 2020’de popüler olması beklenen ve sıkça karşılaşacağınız tığ oyalarını bir araya topladık. Bu oyalar arasında yapılışı çok kolay olan yeni modeller yer alıyor. Merak ettiğiniz tığ oyası modeli olursa yorum kısmından bize sorarak nasıl yapıldığını paylaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sadece tığ ve oya ipleri ile yapılan oyalar yazmalarınızı süsler ve havlularınıza bambaşka bir hava katar.

Kadınların hoşlanmış olduğu oyalar yapılışı kolay ve göz alıcı oyalardır. Aşağıdaki motifleri görünce yazmaların kenarlarında ne kadar güzel göründüğünü hayal edeceksiniz. Zaman zaman tığ oyaları kategorisini takip edip buradaki anlatımlı modellerden oyaların yapılışlarına göz atabilirsiniz.

2020 Tığ Oyaları

2020 Tığ Oyaları
2020 Tığ Oyası Modelleri
Kolay Tığ Oyaları
Yeni Tığ Oyaları

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.