Kolay Hobiler

3 ters 3 Büz Örgü Bayan Yelekleri Bebek Örgüleri Modeli

21 Aralık 2018
3 ters 3 Büz Örgü Bayan Yelekleri Bebek Örgüleri Modeli

Örülmesi çok kolay ve sadece 4 sıradan oluşan bayan yelekleri ve bebek yelekleri gibi bir çok örgüde kullanilabilir örmesi zevkli bir örnek.

Örülmesi kolay ve bayan yelekleri ve bebek yelekleri gibi bir çok örgüde kullanılan 3 ters 3 büz örgü modeli ile karşınızayız. Böyle örgüleri yeni hobi takipçileri çok beğeniyor. Nedenini de söyleyelim. Çünkü anlatım anlaşılır oluyor ve modeli çıkarmak kolay oluyor. Bir kaç göz gezdirildiği zaman motifleri çıkarmak basit hal alıyor. Örgü yelek modeli arayan yüzbinlerce kişi var. Çünkü öreceği her örgüde aynı motifleri kullanmak istemiyorlar. Bundan dolayı da yeni motiflere ihtiyaç duyuluyor. Gönül hanım yaptığı anlatımlar ile örgücü kadınların gönlüne taht kurmuş. Bu modelde kendisine ait ve anlatım her zaman ki gibi süper.

3 düz 3 büz örgü yelek modeli

Örgü 3 no şiş ve alize angora gold ile örülmüştür. İp ve şiş tercihi size bağlı. Motifler 6 ilmek ve 4 sıradan oluşuyor. Anlatım 3 motif ile gösterilmiştir. 3 motif için 18 ilmek ve 3 ek ilmek olmak üzere toplamda 21 ilmek ile anlatım yapılmıştır.

3 ters 3 Büz Örgü Yelek Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.