Kolay Hobiler

Acı Biber Sevenlere Özel Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

19 Haziran 2019
Acı Biber Sevenlere Özel Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Tığ işi acı biber oyası modelini muhtemelen bir çoğunuz ilk defa duyuyorsunuz. Bu model acı biber sevenlere özel olarak tasarlanmıştır.

Acı Biber Oyası

Örgü modelleri için yiye yepyeni ve şahane bir model ile karşınızdayız. Tığ işi modeli olarak mükemmel bir modeli sizlere sunmaktayız. Geleneksel olarak tığ örme tekniği uzun yıllardır insanların zevkle yaptıkları uğraşlardandır. Diğer örgü tekniklerine göre yapılması çok zor olmayan tığ işi tekniğini pek çok kişi severek tercih etmektedir. Biz de bundan yola çıkarak sizin için yapması zevkli ve keyifli bir model seçtik. Bu modelimiz çeyizlik için de harika bir modeldir. Tığ işi modelleri içinde son derece şık bir model olarak kendini fark ettiren modelimizi örmeden önce ihtiyacınız olan ip, tığ, yazma ya da havlu kenarı yapacaksanız havlunuzu temin etmeye çalışın. Modelimiz çok amaçlı olarak pek çok yerde kullanılabilmektedir. İster havlu kenarında ister yazma kenarında modelimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çeyiz için mükemmel bir seçim

Evlilik çağında kızı ya da oğlu olan kişiler için mükemmel bir çeyiz örneği olarak modelimiz tercih edilmektedir. Tığ işi örgü modeli olarak estetik bir görünüme sahip olan modelimizi çocuklarınızın çeyizi için kullanabilirsiniz. Çeyizde farklı ve hoş bir model kullanmak isteyenler için bu modelimiz tam size göre. Modelimizin yapılışına gelince yapmanız gereken resimde yer alan modelimizi takip etmenizdir. Örgü işi ile haşir neşir olanlar için ilk bakışta anlaşılabilecek örneğimizi hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Resme bakarak anlamayanlar da anlayan birinden yardım alarak örneği çıkarabilirler.

Acı Biber Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.