Kolay Hobiler

Ağır ve Şık Görünen İğne Oyası Modeli Görenler Bayıldı

26 Eylül 2019
Ağır ve Şık Görünen İğne Oyası Modeli Görenler Bayıldı

Görenlerin hayran kaldığı iğne oyası modelinin anlatımını sizinle paylaşıyoruz. Yapılışı ile sizde mükemmel oyalar işleyebilirsiniz.

Ağır iğne oyası yapan kadınlar için muhteşem bir model paylaşımında bulunuyoruz. Gören herkesin çok beğeneceği bu iğne oyası modeli anlatımlı video sayesinde herkes tarafından öğrenilerek yazmalara işlenebilir. Kadınlar genellikle kolay yapılan ve şık görünen iğne oyalarını tercih etmektedir. Bu iğne oyası modeli de her ne kadar ağır görünse de yapılışı kolay bir örnektir. Komşularınız, akrabalarınız, arkadaşlarınız ve bu oya modelini gören herkes çok ama çok beğenecek. Hem desenli hemde sade renk yazmalarınızın kenarlarına uyumlu olacak olan bu iğne oyasını öğrenmek ise sadece bir kaç dakikanızı alacaktır. Hiç eline iğne almamış kadınlar bile videoyu izleyerek kendilerine oyalar işleyebilirler.

Ağır ve Şık İğne Oyası Yapılışı

Oyacı kadınlar iğne oyası yapmayı çok seviyorlar. Bazı kadınlar ise paylaştıkları iğne oyaları sayesinde modelleri herkesin öğrenmesini sağlıyor. Aşağıdaki videoda olduğu gibi iğne oyaları sesli ve görsel olduğu için öğrenmek daha kolay oluyor. Hadi şimdi ağır görünen ama çok şık olan iğne oyası modelini hemen öğrenin.

Ağır ve Şık İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.