Kolay Hobiler

Ağustos Çiçekleri Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

3 Ağustos 2019
Ağustos Çiçekleri Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Yeni oya isteyenler için tığ işi ağustos çiçekleri oyası. Geniş çiçek motifleri ile yazmalarınızı daha güzelleştirmek ister misiniz?

Kadınların kendi evlerinde yaptıkları el emeği tığ işleri günümüzde de büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Moda anlamında kendinden hiç bir şey kaybetmeden yapılmaya ve evlerde büyük bir zevkle kullanılmaya devam ediyor. Özellikle de çeyiz sandıkların da yerini alıyor. Yapımı oldukça kolay ve zevkli bir iştir. Oya modelleri boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler için yapılacak harika bir iştir. Her kadının yapabileceği modeller mevcut olup görüntü açısından da oldukça modern duran göz nuru işler evlenecek kızlar için yapılmaya devam ediliyor. Tığ oyaları yaparak birbirinden güzel modeller çıkartabilirsiniz. Evinizde kullanmak ve ihtiyaçlarınızı kendi ellerinizle yaparak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tığ işi örgülerden birbirinden farklı çanta Modelleri yaparak başlayabilirsiniz.

Ağustos Çiçekleri Oyası

Tığ İşlerinin En İyi Örnekleri

İstediğiniz her modeli örebilirsiniz. Evlerde en çok yapılan işler arasında havlu kenarları, peçete takımları, masa örtüleri, lif gibi birçok model yer almaktadır.  Birbirinden renkli ve farklı modellerden oluşan çeyizlik yazmalar yapmaya başlayabilir ve onlarında hediye etmek için verebilirsiniz. Çocuklarınız için de yelek modelleri yaparak soğuk günlerde gitmelerine yardımcı olursunuz. Kız çocuklarınız için renkli iplerden tokalar yapıp onlarında boncuklarla süsleyerek verebilir ve mutlu olmalarına sebep olursunuz. Kendi ellerinizle yaptığınız göz nuru işler sayesinde birçok kadın gelir elde etmektedir. Çünkü günümüzde oldukça alıcısı ve kullanan insan sayısı fazladır. İstediğiniz her yerde yapabileceğiniz ve muhteşem işler çıkartabilir uzun süre evinizde kullanabilirsiniz.

Ağustos Çiçekleri Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.