Kolay Hobiler

Ajurlu Bağlamalı Baklava Örgü Modeli Bayan Yelekleri Örneği

1 Mart 2019
Ajurlu Bağlamalı Baklava Örgü Modeli Bayan Yelekleri Örneği

Çok güzel ve şık olan bu bayan yeleği örgü modeli ile her renk ip kullanarak anne yeleği vede çeyizlik gelin kız yeleği örebilirsiniz.

Gönül hanım yeni bir model paylaşımında bulunmuş. Bizde durur muyuz? Hemen modeli değerli ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Renkli iplerle veya sade iplerle örüldüğü zaman muhteşem bir örnek ortaya çıkıyor. Anne yeleği ve çeyizlik gelin kız yeleği örebileceğiniz bu örgü modeli şiş işi modeldir. Ajurlu bağlamalı baklava motifleri ile yapılan bu örgü modeli yapmak için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Sabırsızlanan kişiler hiç merak etmeyin bir kaç dakikalık video ile bu şık örgüyü öğrenebileceksiniz. Anlatımlı örgü modeli ile yapacağınız kıyafetleri yazlık ve kışlık olarak da örebilirsiniz.

Ajurlu Bağlamalı Örgü Modeli

Ön biye olarak kahve çatlağı örgü modeli kullanılmıştır. Ama arzunuza göre siz daha farklı bir lastik koyabilirsiniz. Ayrıca yeleği biraz daha sıkı isterseniz 2.5 numara şişlede örebilirsiniz. Örneğin motifleri 16 ilmek ve 36 sıradan oluşuyor. Örneğin anlatımı 3.5 numara şiş ve angora bir ip ile 2 motif çıkarılarak anlatılmıştır.

Ajurlu Bağlamalı Baklava Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.