Kolay Hobiler

Ajurlu Baklava Dilimleri Örgü Yelek Şal ve Battaniye Modeli

23 Nisan 2019
Ajurlu Baklava Dilimleri Örgü Yelek Şal ve Battaniye Modeli

Ajurlu baklava dilimi örgü modeli ile yeni bir motif öğrenmeye var mısınız? Yelek, şal ve battaniye gibi örgülerinize bu şık örnek çok yakışacak.

Kalın iple örüldüğünde yelek ve battaniye ince iple örüldüğü zaman güzel bir şal ortaya çıkarılabilen ajurlu baklava dilimleri örgü modelini öğrenmeye var mısınız? Harika bir örgü deseni kalın ve ince şişlerle de örülebilir. Bahar ve kış örgülerinde kullanılabilen bu örneği daha önce görenleriniz olmuştur. Şık bir model olduğu için gören kişiler nasıl yapıldığını merak ediyorlar. Sizler anlatım videosu sayesinde baklava dilimleri motiflerinin nasıl çıkarıldıklarını öğrenmiş olacaksınız.

Baklava Dilimleri Örgü Modeli

Annelere yelekler, çocuklara battaniyeler ve yelekler, gençlere de şallar örülebilen bu model göz kamaştırıyor değil mi? Modeli gören tanıdıklarınız nasıl çıkardığını size soracaklar. Çünkü her görenin ilgisini çekmeyi başaran bir motiftir. Bir çok örgüde zaten baklava dilimleri örgü modeli ile karşılaşmışsınızdır.

Modern bir örgü motifi olan bu ajurlu örgü modelini öğrenmek sadece dakikalarınızı alacak. Bir kahve molası kadar zaman ayırıp örneği çıkrmayı öğrenebilirsiniz.

Ajurlu Baklava Dilimleri Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Merve dedi ki:

    Çok güzel modeller ellerinize saglık