Kolay Hobiler

Ajurlu Saray Süpürgesi Bayan Yelekleri Örgü Modelleri Anlatımı

5 Nisan 2019
Ajurlu Saray Süpürgesi Bayan Yelekleri Örgü Modelleri Anlatımı

Ajurlu saray süpürgesi örgü modeli ile bayan yelekleri, bebek örgüleri, örgü şallar yapabilirsiniz. Bu model çok güzel ve zor olmayan bir örnek.

Sevgili kadınlar hazırsanız yeni bir örgü tekniğini daha sizlerle paylaşacağız. Çok fazla merak edilen bir örnek olan saray süpürgesi örgü modelinin öncelikle nerelerde kullanılabileceğini anlatalı. Bu örgü modeli ile çok güzel bayan yelekleri yapabilirsiniz. Bebekler için kazak, yelek, hırka gibi örgüler örebilirsiniz. Ayrıca şal da yapabilirsiniz. Gördüğünüz üzere bu modelin kullanılmayacağı yer yok. Örgücü kadınların çok sevdiği tekniklerden olan ajurlu model ile yapılmaktadır. Saray süpürgesi ismi verilen örneğin motifleri süpürge motiflerinden oluşmaktadır. Sizde ajurlu saray süpürgesi örgü modelinin yapılış aşamalarını öğrenerek örgülerinizde kullanabilirsiniz.

ajurlu saray süpürgesi örgü modeli

Bu örgü modeli ile çok güzel örgüler örebilirsiniz. 3 no şiş ve alize angora gold ip kullanılmıştır. Örnek hem kalın hemde ince iple güzel görünmektedir. Örneğin her bir motifi 13 ilmek ve 10 sıradan oluşuyor.

Ajurlu Saray Süpürgesi Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.