Kolay Hobiler

Ajurlu Yazlık Çeyizlik Kolay ve Pratik Örgü Modeli

25 Haziran 2019
Ajurlu Yazlık Çeyizlik Kolay ve Pratik Örgü Modeli

En kolay hemde pratik yazlık örgü modelini sizler için paylaştık. Sizlerde çeyizlik örgülerinizde bu şık modeli tercih edebilirsiniz.

Örgü, örme işlemi sırasında ritmik hareketler yerine getirilir. Yapılan işe odaklanma durumu da meydana gelir. Aynı zaman da sakin kalmanıza yardımcı olması nedeni ile kalp hızında ve kan basıncında düşme meydana gelmesine yardımcı olur. Depresyon ya da stres gibi rahatsızlıkların çözülmesinde harika bir yardımcıdır. Örgü örme sırasında vücutta mutluluk hormonu salgılanmaktadır. Örgü modelleri ile yapılan aktivitelerde beyinin birçok bölgesinde uyarılma meydana gelmektedir. Parkinson şeklindeki hastalıklar ile en iyi mücadele yöntemi örgü olmaktadır. Örgü örme işlemi hem eklemlerin hem de kasların hareket etmesine yardımcı olması nedeni ile eklem iltihaplanmalarının önlenmesine yardımcı olur. Aynı zaman da kol ve omuz bölgelerinde meydana gelen ağrı oluşumunun da önlenmesine yardımcı olur.

Ajurlu Yazlık Örgü Modeli

Örgü Birçok konuda fayda sağlar

Örgü örmek aynı zamanda sosyalleşmenize de yardımcı olur. Çünkü kişiler bir araya gelip örgü örerek sosyal bir aktivite içerisine girmektedirler. Birbirleri ile örgülerini paylaşarak daha fazla model öğrenirler. Anlatımlı örgüler şeklinde birbirlerine örgülerini anlatırlar. Bu sırada kendi yaptıklarını göstererek övünür ve özgüvenlerinin yerine gelmesine yardımcı olurlar. Ördüklerini birbirleri ile paylaşarak aynı zaman da paylaşma duygularının artmasına da yardımcı olurlar. Sevdikleri kişilere örmüş oldukları ürünlerden hediye ederek aynı zaman da onlarında mutlu olmalarını sağlarlar. El emeği ve aynı zaman da kullanışlı olan bu ürünleri alan kişiler de oldukça mutlu olurlar. Bu da büyük bir duyguya neden olur. 

Ajurlu Yazlık Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.