Kolay Hobiler

Al Yazmalım Tığ İşi Pul Oyası Yazma Kenarı Modeli

19 Mayıs 2019
Al Yazmalım Tığ İşi Pul Oyası Yazma Kenarı Modeli

Kırmızı bir yazma kenarına tığ işi ile işlenen pullar al yazmayı harika göstermiş. Al yazma yapıp başörtüsü olarak kullanmak isteyenlere.

Acemi olanların bile kolaylıkla yapabileceği bir model ile karşınızdayız bugün. Evlenecek olan genç kızlar, evinin dolabını el yapımı tığ oyalı yazmalar ve tülbentlerle doldurmak isteyen hanımlar… Ben beceremem demeyin, bu model yeni başlayanlar için bile çok basit bir o kadar da merak uyandırıcı. Türk geleneklerinin baş tacı olan tığ işleri, bilen bilmeyen herkes tarafından seviliyor. Yapımı çoğu zaman endişelendirsede aslında inanılmaz basit ve göz alıcıdır. Şimdi şık bir model ile geliyoruz…

Yazma oyaları ve tülbent oyaları yapmak isteyen kadınların kaçırmaması gerektiğini düşündüğümüz bu model deseni ile dolabınıza adeta bir bahar havası getirecek. Bizce bu şık modeli kimse kaçırmamalı, herkes yapmalı! Kolayhobiler ailesi olarak biz size en güzel modelleri sunmaya çalışırken sizlerden de beklentilerimiz bu güzel adetlerimize sahip çıkmanız. Yazma kenarlarını süslemekte size yardımcı olmak istiyoruz.

Tığ işi pul oyası

Videomuzu seyredin ve yazma modelleri arasında en tatlı olanlarından biri, pullu modelimizi uygulayın. Pişman olmayacağınız, çevrenizin imreneceği ve sizin seve seve takacağınız bu model ve ihtişamlı renkleri ile şık olmak hiç bu kadar basit olmamıştı. Kanalımıza abone olmayı ve yorum bırakmayı unutmayın. İyi seyirler. 

Tığ İşi Pul Oyası Yazma Kenarı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.