Kolay Hobiler

Alıntı Değil Çalıntı Tığ İşi Oya Modeli

17 Temmuz 2019
Alıntı Değil Çalıntı Tığ İşi Oya Modeli

Hanımlar bu defa alıntı değil çalıntı tığ işi oya modeli adını verdiğim modeli sizlerle paylaştım. Ben hardal rengi bir yazmada kullandım, siz daha farklı renk yazma seçebilirsiniz bu oya modeli için.

Günlük hayatta normalde birer hobi olarak örülen tığ işleri aynı zamanda kadınlar arasında çok etkili ve kadınların gerçekten güzel rakamlarda kazanç sağlaması açısından çok güzel bir yöntemdir. El emeğinin önemi ve yeri son dönemlerde daha da fazla arttığı için bu işi yapmayı bilmeyen kişiler, tığ işi örgüler yapan kişilerden istedikleri modelleri satın alarak her iki tarafın da mutlu olması sağlanmış olur. Ören kadın kazancı ve evine destek olacağı için mutlu olur, satın alan kadın istediği modele sahip olduğu için mutlu olmuş olur.

Tığ İşi Yaparken Nasıl Para Kazanılır?

Tığ işi oya modelleri sayesinde harika meblağlara ulaşmanız artık çok kolay. Ördüğünüz oyaları düzenli ve özel bir şekilde süsleyerek çekeceğiniz fotoğrafları sosyal medyanın gücünü kullanarak, fiyat bilgisi için mesaj atabilirsiniz gibi bir yorum ekleyebilir yada direkt fiyat bilgisini de ekleyerek, müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yapabileceğiniz bir diğer şey ise belediyelerin açmış olduğu ve belediye binalarında bulunan, tamamen el emeği ürünlere yer verilen mercie başvurulması yeterli olacaktır. Tığ işi oya modellerinizin üzerine küçük bir etiket ile satılmasını istediğiniz fiyatı yazıp, belediye binasında sizler için ayrılmış olan bölümde görev alan yetkililere teslim ediyorsunuz. Gelen ziyaretçiler örgüleri beğendiği ve satın aldığı takdirde, görevliler sizi arayarak oraya uğrayıp paranızı almanız için sizi ararlar. Yani öreceğiniz her tığ işi modelleri aslında sizin her daim işinize yarayacak harika bir yetenektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.