Kolay Hobiler
hd porno

Allı Morlu Çiçekli Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

28 Ekim 2019
Allı Morlu Çiçekli Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Bilmeyenlerin öğrenmesi unutanların hatırlaması için mor çiçekli tığ işi yazma oyası ile karşınızdayız. Bu oya modelinin tüm ayrıntıları burada!

Tığ ve tığ oyaları bazı hanımlar için bir tutkudur. Günde yaklaşık 3 ile 5 saat arasında tığ işine ayırdıkları vakitle harikalar yaratmaktadırlar. Yazma kenarlarını farklı yazma oyaları ile süsleyerek bu iş için ayırdıkları vakitten karşılığını almaktadırlar. Bu videoda keyifle hazırlayacağınız modeller olduğuna sizin de harikalar yaratacağınıza eminiz. 

Rengini ve modelini sizin seçeceğiniz yazma oyaları her an kullanabileceğiniz modernlikte ve güzellikte olacak. Oya modelleri dikkatlice çıkarıldıktan sonra kendi yazma kenarlarınızı süslemek için önemli olan seçeceğiniz renklerdir. Yazma modellerinde seçtiğiniz renkler her zaman yaptığınız yazmayı ön plana çıkartmaktadır. 


Türk geleneğinde her zaman aranan ve ihtiyaç duyulan tığ oyası ayrıca çeyizleri süsleyen en güzel çeyizliklerdendir. Bir genç kızın çeyizinde olmazsa olmazlardan biri ise yukarıda bahsettiğimiz yazma oyalarıdır. Bu yazma oyaları genellikle herkes tarafından sevilir, yapılır ve kullanılır. Bu yüzden de bir genç kızın çeyizinde tülbent oyaları mutlaka olmalıdır.

Morlu Yazma Oyası

 Biz burada sunduğumuz tülbent oyası modellerini çok sevdik, sizin de seveceğinizi ve kolaylıkla uygulayacağınızı umuyoruz. Marifetlerinizi göstermeniz için size fırsat ve bizce bu fırsatı değerlendirin. Tığ oyası, yazma modelleri ve yazma oyası ile alakalı istediğiniz modellere video aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Şimdiden yazma oyanızın hızlıca bitmesini diliyoruz. Umuyoruz ki yazmanızı güzel günlerde kullanırsınız.

Allı Morlu Çiçekli Tığ İşi Yazma Oyası

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.