Kolay Hobiler

Anadolu Kadınlarına İğne Oyası Anlatımlı Yazma Modeli

31 Ocak 2019
Anadolu Kadınlarına İğne Oyası Anlatımlı Yazma Modeli

Hem çıtı pıtı hem de şık bir iğne oyası videosu istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu iğne oyası yazma modelinin şıklığının yanı sıra işlemesi de bir o kadar kolay.

Anadolu kadınlarına iğne oyası ile yapılan hem çıtı pıtı hem şık iğne oyası anlatımlı yapılışı ile karşınızdayız. Hepinizin hayret kalacağı bir iğne oyası ile karşınızdayız. Namaz başörtüsü olarak da mevlüt örtüsü olarak da kullanılan ve sade yazmalara çok yakışan bu iğne oyası modeli Solak Oyacı tarafından anlatılarak videoya alınmıştır. Şık görünen iğne oyası modelinin işlenmesi de çok kolaydır. Hem çıtı pıtı hemde şık göründüğü içinde sizinde ilginizi çekmeyi başaracak ve hemen yapmayı öğreneceksiniz.

Bu oyada kullanılan motiflerin bir tanesi mavi diğeri kırmızı renk oya ipi ile yapılmıştır. Tüm renklere de uyan bu modeli yazmanın rengine ve desenine göre renk seçiminde bulunarak yapabilirsiniz. Bu iğne oyası modelini acemiler bile 12 dakikada kısa bir şekilde öğrenebilecekler. Yazma iğne ve oya iplerinizi hazır ettikten sonra aşağıdaki videoyu başlatabilirsiniz.

İğne Oyası Anlatımlı Yazma Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.