Kolay Hobiler

Anne ve Bebek Yelekleri İçin Ajurlu Örgü Modeli

6 Şubat 2019
Anne ve Bebek Yelekleri İçin Ajurlu Örgü Modeli

Ajurlu örgü modeli anne ve bebek yeleklerinde kullanabileceğiniz güzel bir örnek. Ayrıca bu model yazlık örgülerdede çok güzel olur.

Yapımı oldukça basit, örgüye yeni başlayanlar ve ajurlu örnek daha önce yapmamış olanlar bu model ile başlayabilirler. Ajurlu örgü modelini genelde bebek yeleklerinin üzerinde görüyoruz. Bayan yeleklerinde de kullanıldığını belirtmek istedik. Ayrıca kışlık ve yazlık örgülerin hepsinde tercih edilebilir. Bu örgü modeli ajurlu bir modeldir. Ajurlu örgü örmeyi de bu örnek sayesinde öğrenmiş olacaksınız. Eğer bir örgü öğrenmek istiyorsanız sizlere tavsiyemiz anlatımlı videosunu izlemeniz olacaktır. Bu sayede acemi olsanız bile örneği çıkarabilecek ve örgülerinize işleyebileceksiniz. Cansel hanımın 16 dakikalık anlatımıyla ajurlu örneğini öğrenmek ister misiniz?

Yelek modelleri kategorisinde şimdiye kadar onlarca yelek anlatımı yapıldı. Yepyeni modeller öğrenmek isteyen kişiler o sayfayı da gezebilirler. Sade bir dille anlatımı yapılan ajurlu örgü modelini de yetişkin ve çocuk örgüleri olan her şeyde kullanabilirsiniz. Gelin şimdi kısa bir video ile örneğin nasıl çıkarıldığına bakalım.

Ajurlu Örgü Yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.