Kolay Hobiler

Anne ve Bebeklere Yelek Şal Örgü Modeli

1 Şubat 2019
Anne ve Bebeklere Yelek Şal Örgü Modeli

Anne ve bebekler için yelek, şal gibi örgülerde kullanılabilen delikli örgü modeli. İki şişle örülen bu örgü modelini yazlık ve kışlık örgülerde kullanabilirsiniz.

Yazlık ve kışlık örgülerde kullanabileceğiniz, anne bebek örgüleri yapabileceğiniz bir şiş işi örgü modeli paylaşıyoruz. Delikli örgü olduğu için bu örnek hem yeleklerde hemde şallarda çok şık duracak. Bu yazıyı paylaşmamızdaki amaç sitemizi ziyaret eden kadınların yeni yeni örgüler öğrenmesidir. Sitemizde bulunan modeller sayesinde kadınlar yepyeni örgüler öğreniyorlar. Bu yazıya eklediğimiz modelde de sadece motiflerin yapımı gösteriliyor. Siz motifin yapımını öğrendikten sonra nereye uygulayacağınıza karar vereceksiniz. İsterseniz soğuk günlerde üstünüze alacağınız bir yelek, isterseniz de şirin bir şal örebilirsiniz.

Yelek Şal Örgü Modeli

Yayınlanan örgü modelinin aralarında delikler bulunmaktadır. Videoyu izlerseniz her bir motifin nasıl çıkarıldığını da görmüş olacaksınız. Kendi örgülerinizi farklı desenlerde yapmak isterseniz aşağıdaki örgü videosunu hemen başlatın. Videoyu izlerken örgünün nasıl yapıldığını çözmüş olacaksınız. İngilizce anlatım olmasına bakmayın el hareketlerine bakmanız yeterli olacaktır. Yalnız bu modeli öğrenmek için biraz örgü bilgisi olması gerekiyor.

Yelek Şal Delikli Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.