Kolay Hobiler

Anne Yelekleri Öreceklere Yeni Örgü Modeli Anlatımı

30 Haziran 2019
Anne Yelekleri Öreceklere Yeni Örgü Modeli Anlatımı

Anne yelekleri yapacak olan kişiler için yepyeni bir örgü modeli anlatımı. Pembe rengiyle çok uyumlu olan bu örgü modelini mutlaka denemelisiniz.

Örgü örmek, müthiş bir terapi yöntemidir. Her atılan ilmek ile birlikte, hafıza biraz daha güçlenir. Yaz ayları ve kış ayları boyunca her daim trendler arasındadır örgü örmek. Örgüler birçok farklı modelde olup, en basitinden en zor modeline kadar çeşit çeşit örgü örneği bulunur. Daha önceden örgü örmeyi biliyorsanız çoğu örgü modelleri deneyebilir ve dilediğiniz örgü modelini örebilirsiniz. Eğer örgü örmeyi bilmiyorsanız, o konuda da internet sitelerinde bulunan anlatımlı örgüler adlı videoları izleyerek kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

Yeni Örgü Modeli

Örgü Örmek İçin Hangi Malzemelere İhtiyaç Duyulur?

Örgü örmeye karar vermişseniz ve nereden başlayacağınız konusunda bir fikriniz yoksa işte size bir kaç öneri; Öncelikle örmek istediğiniz örgü modeline karar verin. Daha sonra örgü modelini hangi renk ip kullanarak yapmak istediğinize karar verin ve uygun ipi alın. En son olarak şiş ile mi tığ ile mi öreceğinize karar vererek işe başlayın. Malzemeleriniz artık hazır. Öreceğiniz örgü modelinin yapımı hakkında bilgi sahibi iseniz ne yapmanız gerektiğini zaten biliyorsunuz. Ama daha önce hiç örgü örmeyi denemediyseniz; örgü malzemelerinizi yanınıza alarak, internette arama motoruna istediğiniz modelin adını ve devamında nasıl örülür sorusunu eklemelisiniz. Karşınıza çıkan videodaki tüm adımları uyguladığınız zaman harika bir örgü modeli örmüş ve deneyim kazanmış olacaksınız. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği örgü modelleri arasında patik, lif, atkı, bere ve eldiven gibi örneklerdir. 

Yeni Örgü Modeli Anlatımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.