Kolay Hobiler

Annelerin Yaptığı Güllü Dikenli Tığ İşi Yazma Oyası

10 Haziran 2019
Annelerin Yaptığı Güllü Dikenli Tığ İşi Yazma Oyası

Annelerin kızlarına veya gelinlerine yapmış oldukları güllü dikenli tığ işi yazma oyası. Sizde hediyelik olarak bu oya ile yazmalar ve havlular işleyebilirsiniz.

Tığ İşi örgü severlerin en çok zevk aldığı aktivitelerden bir tanesidir. Pratik yaptıkça hızlı bir şekilde model çıkararak güzel ürünleri kendisine yapabilir. Yeni öğrenmeye başlayanlar için hem mantığını kavraması hem de daha iyi bir şekilde farklı modelleri yapabilmesi için internet üzerinde yayınlanan videoları izleyebilirsiniz. Böylelikle hem pratik yaparak hem de daha farklı modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Tığ oyaları birçok kişi tarafından yapımı öğrenerek yapılan bir aksesuardır. Genellikle yeni evlenecek olan kişilere tığ işi ile yazmalar yaptırarak çeyizine koyuyor. Sizde kendi el emeğiniz olan bir ürünü kendi ellerinizle hazırlamak istiyorsanız şimdiden öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bu modelimiz oldukça kolay ve yapım aşamasında sizleri zorlamayan modeldir. 

Güllü Dikenli Yazma Oyası

Sürekli olarak evde oturmak, ya da çalışan kadınlar için işten eve evden işe rutininden sıkılanlar için yapılacak en güzel aktivite istisnasız örgü işleridir. Örgü işlerini ister tığ ile isterseniz de şiş ile yapabilirsiniz. Hangisi daha kolayınıza geliyor ise o şekilde öğrenmeye başlayabilirsiniz. Şal ve fular gibi çeşitli aksesuarlara model bularak yapabilirsiniz. Genel olarak yazmalar ve şalların uç kısımlarına tığ işi ile örgü yapabilirsiniz. Boş kaldığınız zamanlarda bu tarz şeylere vakit ayırarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle kış ayları geldiği zaman kendinize uğraş edinerek tığ işleri ile daha çok aşır neşir olabilirsiniz. Zihne de oldukça faydalı olan tığ işini öğrenebilirsiniz. 

Güllü Dikenli Yazma oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.