Kolay Hobiler

Annem Beğendi Boncuklu Tığ Oyası Modeli

3 Ocak 2019
Annem Beğendi Boncuklu Tığ Oyası Modeli

Bu boncuklu tığ oyası modelinin adı annem beğendi. Yazma kenarına işlendiği zaman görenlerin çok beğendiği örneği öğrenmek ister misiniz?

Annem beğendi kolay boncuk oyası

Boncuklu oyalarda en çok kullanılan boncuklar inci boncuklardır. Gerek yazma gerekse de havlu kenarı süslemelerinde inci boncuklara sıklıkla rastlıyoruz. Bu oya modelinin her birinde 3 tane inci boncuk kullanılıyor. Komşularınızın ve akrabalarınızın çok beğeneceği ve yapımını sizden öğrenmek isteyeceğini düşündüğümüz bu modelin yapımını bir video ile size göstereceğiz. Her renk yazmaya uygun olan bu oya modeli kolaylıkla öğrenilebilir ve hemen uygulanabilir bir model. İnci boncukları tuhafiyeden temin ettikten sonra eve gelerek aşağıdaki videoyu başlatıp nasıl yapıldığını öğrenin. Sonradan yazma kenarına işlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Daha önceki yazımızda boncuklu oyaların çok kullanıldığından bahsetmiştik. Boncuklu oya modelleri yazısında bulunan bu modelin yapımı çok istenmişti. Yapımını herkesin anlayacağı model kısa bir videoyla anlatılarak sunulmuştur. Siz hem sitedeki diğer boncuklu oya modellerini inceleyebilir hemde bu modelin nasıl yapıldığını aynı anda öğrenebilirsiniz. Çeyizlik oyalarda bu örneği kullanmayı unutmayın.

Annem Beğendi Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.