Kolay Hobiler

Antep Fıstığı Yazlık Örgü Deseni Yelek ve Şal Modeli

19 Mayıs 2019
Antep Fıstığı Yazlık Örgü Deseni Yelek ve Şal Modeli

Yazın serin akşamlarında üşümemek için üstünüze alacağınız yelek ve şalları örgü antep fıstığı desenleri ile yapmaya ne dersiniz?

Kış aylarında sıkı ve delikleri neredeyse olmayan ya da çok küçük olan örgüler tercih edilir. Bunun sebebi ise örgü ilmekleri ne kadar sıkı olursa o ürünün soğuk havayı geçirmesi o kadar zor olur. Bugün anlatacağımız büyük file örgü modeli ise bunun tam tersini sergiliyor olacak. Yazlık modeller arasına dahil edilen büyük file örgü modeli, adının da söylemiş olduğu gibi büyük delikler ve çokta sıkı olmayan ilmekler barındırmaktadır. 

Bugünkü anlatımlı örgüler videomuzda yaz aylarında ya da hafif esintili günlerde sizleri ve çocuklarınızı rüzgardan koruyacak ve aynı zamanda terletmeyecek bir model sunuyoruz. Bu desen ile örebileceğiniz ürün çeşiti o kadar fazla ki, burada haliyle sadece bir kaç tanesini sayabiliyoruz; mesela yelek modelleri, şal modelleri ve battaniyeler gibi. Tabi siz de bununla kısıtlı kalmak zorunda kalmadığınızı biliyorsunuz. Bunun dışında ihtiyacınız olan her ne varsa örebilir, eksikleri giderebilirsiniz. Bebek örgülerinde de çok kullanışlı olan bu model şiş işi örgüler kategorilerinde sevilen bir modeldir. 

Antep Fıstığı Örgü Modeli

Kendine has örgü deseniyle ılık havaların baş tacıdır. Az önce de söylediğimiz gibi ufak bir esintide sizi üşümekten koruyacak ama gevşek örgüsüyle de terletmeyecek. Çok beğenilen bu modele sahip olmak için beklemeden videomuzda size verilen detaylara bir göz atın deriz. 

Antep Fıstığı Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.