Kolay Hobiler

Arkadaşların Meraktan Soracakları İğne Oyası Yapımı

5 Şubat 2020
Arkadaşların Meraktan Soracakları İğne Oyası Yapımı

Bu iğne oyası modelini gören arkadaşlarınız size meraktan nasıl yapıldığını soracaklar. Siz öğrendikten sonra onlara da öğretebilirsiniz.

İğne Oyası İle Gelen Şıklık Evin Her Yerinde

İğne oyası denince çoğu kadın neden bahsedildiğini bilir ancak nasıl örüldüğünü bilmez.  Kadınlar örgü konusunda ne kadar deneyimli olurlarsa olsunlar her daim birçok kadın iğne oyası konusunda bilgi sahibi değildir. İnce işçiliği ve zarif duruşları ile beğenilen iğne oyalarını bilen kadınlar bu işleri hazırlayarak satar ve gelir elde eder. Bu sayede b ir taraf gelir elde ederken bir diğer taraftan da hiç yorulmadan ve uğraşmadan iğne oyası modellerine sahip olan kadınlar ortaya çıkar. Her yerde bahsedildiği üzere iğne oyası yapmak gerçekten de zordur ve marifet ister. Kendiliğinden öğrenilemeyen bu örgü daldı için mutlaka işi bilen birisine ihtiyaç duyulur. Geçmişten günümüze kadar da bilenlerin ve birbirine gösteren kadınların emeği sayesinde kalıcılığını korumuştur.

Arkadaşların Merak Ettiği iğne Oyası Modeli

İnce İşçilik İle Örülen İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları zor olmasına karşın oldukça popüler olan örgü grupları arasında yer alır.  Her kadının beğenisini çeken iğne oyaları özenli kullanımlar ile uzun yıllar kullanıldığı alanlarda güzel bir görüntü oluşturabilir. Örmeyi bilmeyen veya uğraşmak istemeyen kadınlar için hazır satışı bulunan birçok farklı iğne oyası bulunmaktadır. Genelde yazma kenarları v e tülbentlerde kendini gösteren iğne oyaları havlu kenarı modellerinde de karşımıza çıkar. Özenli işçilik ile hazırlanan bu modeller hem kullanım hem de hediye etmek için oldukça ideal ürünlerdir.

Arkadaşların Merak Ettiği iğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.