Kolay Hobiler

Artık Bu Tığ İşi Yazma Oyası Modelleri Moda Haline Geldi

29 Nisan 2019
Artık Bu Tığ İşi Yazma Oyası Modelleri Moda Haline Geldi

Yeni moda haline gelen tığ işi yazma oyası modelini sizde öğrenin. Anlatımlı tığ işi oya modeliyle yazma kenarları için boncuklu ve ilgi çekici bir oya yapabilirsiniz.

Kadınlar artık eski tığ oyalarını yapmayı yavaş yavaş bırakıyorlar. Herkes yeni model çıkarmanın peşinde. Bazı kadınların hayal güçleri oldukça kuvvetli olduğundan dolayı ortaya harika işler çıkıyor. Son zamanlarda yazma kenarlarında daha kibar oyalar görüyoruz. Bu oyalar internet sayesinde de oldukça yapılmaktadır. Youtube kanalı açan kadınlar hem oyalarını paylaşıyorlar hemde buradan para kazanıyorlar. Kadınlar girip oya modellerini öğrenirken paylaşım yapan kişiler ise para kazanıyor. Tığ oyası üzerine bilinen en büyük kanal Oya ve Dantel Dünyası kanalı. Derya hanıma ait olan kanalın paylaşımlarının tamamına yakını tığ oyası ile ilgili. Bir çoğu kendi tasarımı olan modellerin anlatımlarını anlaşılır bir dille anlatıyor.

Boncuklu Yazma Oyası Modeli

Tığ işi yazmalar hazırlayarak çeyizlere koyabilirsiniz. Bir yere hediye götüreceğiniz zaman yazma götürmek de harika bir fikirdir. El yapımı yazmadan değerli bir şey yoktur. Her zaman el yapımı işler daha çok beğenilmiştir.

Yeni Mıod Tığ İşi Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.