Kolay Hobiler

Aşk Merdiveni Tığ İşi Tülbent Kenarı Oyası Yapılışı

16 Eylül 2019
Aşk Merdiveni Tığ İşi Tülbent Kenarı Oyası Yapılışı

Aşk merdiveni tığ işi oya modeli tülbent kenarlarında çok zarif duruyor. Bu zarif oyayı sizde dakikalar içinde öğrenmek ister misiniz?

Tığ İşleri Sevilerek Yapılıyor

Birbirinden güzel tığ oyaları hanımlar tarafından evlerinde oturarak severek yapıyor. Bir nevi hobi olarak yaptıkları tığ işlerini severek de kullanıyorlar. Tığ işlerinden birçok modelde örgü örebilirsiniz. Sıklıkla çeyiz yapımında kullanılan tığ işlerini kadınlar evlerinde daire kahvelerini yudumlayarak görebiliyor. Herkesim tarafından sevilen örgü işlerini kadınlar beğenerek kullanıyor. Tığ modelleri çok çeşitli bulunur. Ülkemizde severek yapılan tığ oyası modelleri için birçok ip modeli üretiliyor. Genellikle hanımların tercih etmiş oldu ip türleri arasında simli ipler de bulunuyor. Simli ipler ile yapılmış olan oya ve modeller çok dikkat çekici oluyor.

Aşk Merdiveni Tığ Oyası Yapılışı

Tığ İşlerinden Her Şeyi Yapabilirsiniz

Birçok kadın tığ oyaları modellerinden kendileri için aksesuar yapıyor. Özellikle küpe ve kolye olarak yapılan tığ işlerindeki aksesuarlar çok beğeniliyor. Ayrıca tığ işinden yapılmış olan çantalar da son zamanlarda çok dikkat çekici bir hal aldı. Farklılık sevenler için ideal olan bu tarz çantaları, sizler de örebilir veya örmüş kişilerden temin edebilirsiniz. Bu sayede çok tarz bir hava yaratmış olursunuz. Tığ işi kadınların severek yaptığı işlerden biridir. En çok oyalarda kullanılan tığ işlerini, kadınlar kendileri için veya sevdikleri için örebiliyor. Tığ işi modelleri arasında en çok ilgiyi oya modelleri alıyor. Tığ oyası modelleri hanımlar tarafından tığ yardımı ile örülüyor. Birçok hanım bu oyaları evlerinin çeşitli örtülerinin kenarında kullanıyor. En çok tercih edilen ise çeyizlik yazmaların kenarında kullanılan tığ oyası modellerdir.

Aşk Merdiveni Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.