Kolay Hobiler

Aşk Öpücükleri Şirin Bir Bebek Örgü Modeli Yapımı

13 Haziran 2019
Aşk Öpücükleri Şirin Bir Bebek Örgü Modeli Yapımı

Öpücük örgü modeli bebek örgüleri için şirin bir modeldir. Bu model ile miniklere her türlü örgüyü örebilirsiniz.

Yaz ve kış örme bluz giymek mümkündür. Örgü, sadece kış aylarına özel kazak ve hırkalar için sınırlandırılmamalıdır. Yazın da serin tutan iplikler ile çok şık dökümlü yazlık örgüler yapılabilir. Yazın, örme kıyafetler, oldukça şık duracaktır. Hırkalarda da ince ipliklerle, şık tasarımlar yapmak mümkündür.

Kış aylarına özel, kalın yünler ile yapılan kışlık örgüler için de şık modeller bulunur. Bu örgüler içerisinde, desen kullanımı oldukça fazla olmaktadır. Örme işlemi sanıldığı kadar zor değildir. Günümüzde, örgüyü pratik şekilde öğreten çok sayıda görsel yayın yer alır. Bazı örgü siteleri de bu konuda fikir veren, öğretici yayınlar arasındadır. Örgü ile boş vakitler, faydalı bir uğraşla değerlendirilmektedir. Ördükçe, bir sonraki kıyafeti ya da aksesuarı örmek için daha fazla istek uyanacaktır.

Öpücük Örgü Modeli Yapılışı

Örgü ile boş vakitleri, en güzel şekilde değerlendirmek, mümkün olmaktadır. Hazır giyim ile karşılaştırılamayacak kadar, güzel tasarımlar elde edilir. Çevrenin takdirleri, bir sonraki işi yapmak için, motive edici güç uyandıracaktır. Bazı modeller, zor gibi görünse de hayli kolaydır. Karmaşık ve şık desenli söz konusu modeli, şal ve kazaklarda uygulamak mümkündür. Hızla ilerleyebilen bu model, kısa süreler içerisinde bitecektir. Akraba, arkadaş gibi yakınlara hediye edilebilecek tasarımlar arasındadır. Emeğin olduğu her işte olduğu gibi, örgü işi de yapılan kıyafeti güzelleştirecektir. Boş vakitleri geçirmek için, zevkli uğraşlardan biridir.

Aşk Öpücükleri Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.