Kolay Hobiler

Aşk Yolculuğu Zikzaklı Yollar Örgü Yelek Modeli Anlatımı

23 Nisan 2019
Aşk Yolculuğu Zikzaklı Yollar Örgü Yelek Modeli Anlatımı

Ajurlu bir örgü modeli olan zikzaklı yollar modeli yazlık hırka, yelek, şal gibi örgülerde kullanılır. Bu şirinlikteki bir örgüyü hemen öğrenmek ister misiniz?

Genellikle de yeleklerde örgü olarak en fazla ajurlu modeller kullanılmıştır. Kadınlar ajurlu örgülere daha fazla önem veriyor. Çünkü ajurlu modeller uygulandığı zaman görünüş itibari ile diğer modellere göre daha zariftir. Zikzak örgü modeli olan paylaşacağımız modelde ajurlu bir modeldir. Biz modelin ismine aşk yolculuğu ismini verdik. Delikli bir örgü olan bu model genellikle yazlık örgülerde tercih edilmektedir. Şık bir bluz veya yelek örmek isterseniz bu örnek ile harika olacaktır.

Aşk Yolculuğu Örgü Modeli

Çeyiz sandıklarına konulan anne ve gelin yelekleri için de bu model tercih edilebilir. Anlatım bir kaç motif çıkarılarak Nesrin hanım tarafından yapılmıştır. Eğer motiflerin nasıl çıkarıldığını öğrenirseniz yapacağınız tüm işlerde bu motifleri kullanma fırsatınız olacak.

Pembe iplerin çok güzel durduğu modele açık renk ipler kullanılması tavsiye ediliyor. Bu model ile örgü örecek olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Zikzaklı Yollar Örgü Yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.