Kolay Hobiler

Aşkın Gözyaşları Anlatımlı Örgü Kadın ve Bebek Modeli

7 Aralık 2019
Aşkın Gözyaşları Anlatımlı Örgü Kadın ve Bebek Modeli

Modeli

Yazlık ve kışlık demeden her türlü örgüde kullanabileceğiniz aşkın gözyaşları örgü modeli. Yetişkin ve çocuk örgülerinde kullanılır.

Aşkın gözyaşları örgü modeli anlatımı Gönül hanıma ait olan bir modeldir. Yazlık ve kışlık olmak üzere her türlü örgüde kullanılan model ajurlu modeldir. Anlatımı Gönül hanıma ait olan örgü modeli şal ve yelek olmak üzere yetişkin ve çocuk örgülerinde kullanılabilir. Şişle örülen modelin anlatım videosu Türkçe olarak seslendirilmiştir. Havaların soğuk olmasıyla üstüne bir şeyler dikmek isteyen kadınlar yeni model arıyorlar. Şal veya yelek örmek isteyenler bu şık ajurlu örnek ile istedikleri şeyi örebilirler. Delikli bir örgü modeli olduğu için çok fazla sıcak tutmaz ve terletmez. Bahar ve yaz akşamları serin geçtiği zaman üstüne bir yelek veya şal örmek isteyen kadınlar bu örneği tercih edebilirler.

Aşkın gözyaşları örgü modeli

Aşkın gözyaşları örgü modeli yapılırken her bir motif için 5 ilmek ve 8 sıra yapılıyor. Videodaki anlatımda sadece 2 motif üzerinden gösterilmiştir. 2 motif yapıldığı zaman ise 10 ilmek ve 16 sıra yapılmaktadır.

Aşkın Gözyaşları Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.