Kolay Hobiler

Aşkın Gözyaşları Tığ İşi Kenar Oyası Yapılışı

18 Eylül 2019
Aşkın Gözyaşları Tığ İşi Kenar Oyası Yapılışı

Aşkın gözyaşları kenar oyası olarak kullanılan harika bir tığ işi oya modelidir. Görünümü harika modeli sizde hemen öğrenebilirsiniz.

Tığ Oyasında Yenilikçi Modeller

Tığ oyası modelleri arasında birçok farklı model ve çeşitten bahsetmek mümkündür. Her yıl çıkan yeni modeller yazma kenarları ile görücüye çıkar. Tülbent oyalarında dikkat çeken tığ oyaları günlük kullanım için oldukça iyi bir seçenektir.  Beyaz yazma kullanmayı seven hanımlar için rengarenk tığ oyaları oldukça güzel modeller olarak ön plana çıkar. Renkli ipler ile tercih edilecek oyalar yazmaların içlerindeki renkler ile uyumlu tercih edilerek ortaya güzel bir tasarım çıkartılması mümkündür.

Aşkın Gözyaşları Tığ İşi Oya Modeli

Videolar ile Anlatımlı Oyalar

Anlatımlı örgüler hanımların ihtiyacı olacak birçok farklı tekniğin kolayca öğrenilmesi yönünden oldukça iyi bir seçenektir. Birçok farklı kanalda yayınlanan videolar örgü anlamında temel bilgileri aktararak örgü uygulamalarının en kolay şekilde tamamlanmasını sağlar. Beğenilecek modeller ile uyumlu olacak anlatımlı linkler örgü eğitimi konusunda oldukça başarılıdır.

Çeyizlik Yazmalar

Tığ oyası yapılabilecek yegâne iş yazma kenarları olur. Hem kolay örülür hem de hızlı biter. İnce iş olması b birçok hanımın gözünü korkutsa da aslında don derece pratiktir. Evlenme çağında olan ve evlenecek olan gelinler için ise oldukça ideal bir hediye tercihidir. Çeyizlerin baş köşesinde yer alan yemeniler birbirinden şık örgü modelleri ile gelinlerin çeyiz sandıklarında görücüye çıkar. Her gelinin severek kullanacağı yazmalar hatıra olarak da saklanabilir. Uzun yıllar bozulmadan kalabilen yazmalar her koşulda uzun ömürlü kullanım nedeni ile tercih edilmektedir.

Aşkın Gözyaşları Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.