Kolay Hobiler

Aşkın İzleri Örgü Kadın ve Bebek Yelek Modeli Yapılışı

15 Ocak 2020
Aşkın İzleri Örgü Kadın ve Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Aşkın izleri örgü modeli kadın ve bebek yelekleri ile şal, kazak süveter gibi örgülerde kullanılıyor. Hadi sende bu şirin örneği hemen öğren!

Aşkın izleri diye örgü modelini daha önce hiç duydunuz mu? Muhtemelen bir çoğunuz ilk defa duyuyorsunuz. Sizlere paylaşacağımız örgü modelinin ismi bu. Genellikle yazlık örgülerde kullanılan bu model her türlü örgüde kullanılıyor. Anlatımlı örgülere eklediğimiz bu yeni modeli de sizin öğrenmeniz için videolu anlatım ile sizlere sunuyoruz. Bu sayede yazlık örgülerinizde kullanabileceğiniz bu şık modeli de öğrenmiş olacaksınız. Aralarında delikler bulunan örgü modelinin artı yanı ise hava alması alıyor. Hava almasından dolayı da terletmemesidir. Yazın bu modeli kullansanız bile ördüğünüz yelek sizi terletmeyecek. İster şal örün ister yelek rahatlıkla kullanabileceksiniz. Kolay bir model örnek için yapmanız gereken videoyu izlemek.

aşkın izleri örgü modeli

Anlatımlı videoda merak ettiğiniz her şey gösteriliyor. Üstelik anlatım videolu olarak verilmiştir. Kaç ilmek atacağınız ve nasıl bir yol izleyeceğiniz detaylı olarak gösteriliyor.

Aşk Merdivenleri Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.