Kolay Hobiler

Ayı Motifli Örgü Kolay Bebek Yeleği Yapımı

30 Ocak 2019
Ayı Motifli Örgü Kolay Bebek Yeleği Yapımı

Bebek ve çocuklar için yapılan örgü yelek modellerinde değişik değişik motifler kullanılıyor. Ayı motifi kullanılarak yapılan bebek yeleği yapılışı bu yazıda.

Bebek ve çocuklar için yapılan örgü yelek modellerinde bir çok motifler kullanılmaktadır. Araba motifleri, bulut motifleri, dondurma motifleri ve ayı motifi gibi bir çok değişik örgü motifleri kullanılıyor. Kullanılan motifler bebek yeleğini daha şık gösteriyor. Bundan dolayı da çocuk ve bebek örgüleri süslemek için kadınlar birbirinden eğlenceli görünen motifleri kullanıyorlar. Bu yazımızda yayınladığımız örgü yelek anlatımında ayıcık motifi kullanılmıştır. Kolay bebek yeleği yapımı anlatımı 1 yaş civarındaki çocuklar için anlatılmıştır. Videonun sonunda 2 ve 3 yaşındaki çocuklar içinde yapılışı hakkında bilgiler verilmiştir.

Ayıcık Motifli Örgü Bebek Yeleği

Örgü bebek yelekleri böyle motiflerle süslendiği zaman daha güzel ve göz alıcı oluyor. Çocuklar gördükleri ayı motifleri ile hem mutlu oluyorlar hemde eğleniyorlar. Ve ayrıca onlara elbise giydirmek zevkli hale geliyor. Sizde çocuklar için yapacağınız örgülerde farklı motifler kullanabilirsiniz. Ayı motifi gibi onlarca farklı motif bulunuyor. Hangisini isterseniz kullanabilirsiniz.

Ayıcık Motifli Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.