Kolay Hobiler

Aynı Gün Bitireceğiniz Muhteşem Tığ İşi Yazma Oyası

30 Mart 2020
Aynı Gün Bitireceğiniz Muhteşem Tığ İşi Yazma Oyası

Birgünde yaparak bitirilen harika bir tığ işi oya modeli. Yazmayı yapmaya bugün başlarsanız yarın başörtünüz hazır hale gelecektir.

Her genç kızın hayalidir evlenmek. Güzel bir düğün, kalabalık ve zengin bir çeyiz sandığı, işlenmiş havlular ve başörtüleri filan. Misafirlerin önüne serebileceği çok şık masa örtüleri ve sehpaların üzerine serebileceği örtüler de varsa çeyizlerinde annelerini bir kez daha sevdiğini geçirirler içlerinden. Tabii birde kendileri örmek ister, çeyizlerini hazırlamaya yıllar evvelinden başlarlar.

Erken Biten Tığ Oyası

Sizler için hazırladığımız bu içerikte çeyizlerinizi hazırlarken görünüşleriyle gönülleri fethedecek motif ve modellerden söz edeceğiz. Bu modelleri her türlü alanda kullanabilir, görenleri de çatlatabilirsiniz. Öncelikle yazmalarınız, kına gecesinde başınıza sereceğiz örtünün güzelliği için işleyeceğiniz motiflerden, misafirlikte kullanabileceğiniz başörtülerinizin kenarlarını süsleyerek komşularınızı kıskandıracağınız veya size gelen misafirlerinize sunacağınız havluların kenarlarında ki işlemeler ile imrendireceğiniz motiflerden ve oyalardan söz edelim.

Yazmalar, havlular ve başörtüleriniz için kullanabileceğiniz motif ve oya modellerimiz; boncuk oyaları, sultan kirpikleri, Badem şekerleri, Pırpırlı Tavşan Kulakları, Badem ve bonibon şekerleri, Sıralı oyalar, Elti Eltiye Küstü Çıtı Pıtı oyaları, modası hiç geçmeyen ve daima kullanılan Minik Çiçekler, Sevimli Dostlar modelleridir. Bu modellerin yapımları kolay olduğu kadar zevklidir de. 

Erken Biten Tığ Oyası ModeliETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.