Kolay Hobiler

Aynı Gün Yapacağınız Tığ İşi Kirpik Oyası Modeli

9 Nisan 2020
Aynı Gün Yapacağınız Tığ İşi Kirpik Oyası Modeli

Çeyizlik yazma yapacak olanlar için düşman çatlatan cinsten olan tığ işi oya modeli. Bu oyayı sizde öğrenip yazma kenarlarında kullanarak düşmanları çatlatın!

Ev hanımları için iyi bir gelir kaynağı olan el emeği tığ oyaları ev ekonomisine fayda sağlamakla kalmaz, ayrıca zamanın da faydalı harcanmasını sağlar. Evde oturup boş boş geçen zamanı izlemektense evde geçirilen zamanın yararlı geçmesini sağlamak önemli bir faktördür. Sade tığ işleri, renkli tığ işleri veya boncuklarla süslenmiş tığ işleri… Modelleri ve çeşitleri saymakla bitmez. Bilinen bir şey vardır ki, yazma kenarlarına ve havlu kenarlarına yakıştıkları gözle görülür bir gerçektir. 

Gösterişi seven kadınların en çok sipariş verdiği modeller oyası zahmetli olan ve rengarenk boncuklarla bezenmiş yazma modelleridir. Çevrenizdeki akrabalarınızdan ve arkadaşlarınızdan çok fazla sipariş alacağınız ve beğenilerini göreceğiniz yazma oyaları ile hem popülerlik kazanacak hem de para kazanacaksınız. 

Tülbent oyalarınızdaki göz alıcı güzellikler ile yaptığınız tüm emekler çok beğenilecek. Çevrenizin çeyiz sandığına ve çeyiz bohçasına severek ekleyeceği modeller ile mutluluk dağıtacağınızdan eminiz. Oyalarınızdaki boncukların gün ve ev ışığında ışıldamasıyla hayranlık uyandıracaksınız. Farklı farklı boncuk tercihleri ile zevklere uygun modeller yapar ve sipariş almış olursunuz. 

Düşman Çatlatan Tığ İşi Oya Modeli

Videoyu başlatarak tüm detayları izlemeyi gözden kaçırmayın. Püf noktaları, ilmek sayıları ve iplerin renk tavsiyeleri ile gönüllerde taht kurmak çok basit. Siz de şimdi hem güzel ürünler yaratın hem de ev ekonominize yardımcı olun. 

Düşman Çatlatan Tığ İşi Oya ModeliETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.