Kolay Hobiler

Babaanne Eli Değdi Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapılışı

27 Temmuz 2019
Babaanne Eli Değdi Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapılışı

Hem kolay hem de şık çıtı pıtı iğne oyası yazmalara çok yakışacak.. Videolu anlatım sayesinde bu şık oya modelini isteyen herkes öğrenebilecek.

İğne Oyaları sürekli yenilik ve farklı modeller üreten bir örgü şeklidir. Evinizde hoş vakit geçirmeyi planlıyorsunuz arkadaşlarınızla sohbet ederken iğne oyaları yapabilirsiniz. Oldukça basit ve kolay olan örgü modelleri günümüzde çok modadır. Masa örtüsü, yazmalar ve tülbent oyalarında her gün yeni şık desenler çıkıyor. 

Tercih ettiğiniz tülbentler seçerek şık bir motif yapabilirsiniz. Örgü bilmeyen kişiler için artık internet gibi bir rahatlık var. İnternet üzerinden istediğiniz motifi inceleyerek uygun ip ve diğer malzemeleri alarak evinizde rahatça yapabilirsiniz. İsterseniz satarak kazanca dönüştürebilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayacak bu özel tasarımları yaptıktan sonra gurur duyacaksınız.

En Çok Tercih Edilen Yazma Motifleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı motif örnekleri anlatımlı oyalar dergilerde ve internet ortamında çok fazla ürüne öncülük ediyor. Renkli tasarım ürünler çok tercih edilen ve talep gören ürünlerin başında geliyor. Tülbent ve yazma modellerinde kullanılan motifler sevimli hayvan desenleri, çiçek desenleri, noktalı desenler olarak karşımıza çıkıyor. Şık ve estetik bir görünüme kavuşmanızı sağlayan ürünler olarak evinizde sizde yapabilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için yazma motifleri yapabilirsiniz. 

Babaanne Eli Değen İğne Oyası Modeli

Günlük yaşamda en çok kullanılan giyim aksesuarı olarak tercih edilen tülbentlerde gül desenleri oldukça moda. Boncuklu ve simli motifleri çeyizlik veya özel günlerde kullanmak için tercih edebilirsiniz. Kullanışlı ve pratik bir model iğne işi yazmaları yaparak internet üzerinden para kazanabilirsiniz. Sürekli farklı model ve desenler yapmanız gerekiyor. İlgi çekici tasarımlara herkes talep gösterecektir. 

Babaanne Eli Değen İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.