Kolay Hobiler

Badem Boncuklu Tığ İşi Çeyizlik Yazma Kenarı Oyası

9 Haziran 2019
Badem Boncuklu Tığ İşi Çeyizlik Yazma Kenarı Oyası

Tığ işi ile yapılan boncuklu oyaların en sevilenlerinden badem boncuklu yazma kenarı oyası. Bu model ile çeyiz bohçalarına yazmalar hazırlayabilirsiniz.

Tığ işi severler, tığ işi yapmak isteyenler ancak öğrenmeye vakit bulamayanlar artık bu bahaneler mazide kaldı. Tığ oyaları yapmak, çeşitli ürünler üretip kullanmak istiyorsanız öncelik olarak en kolay modellerden başlayarak tığ örgünün mantığını çözmeniz gerekir. Bu kolay örgüler ile tığ mantığı çözüldükten sonra istediğiniz her modeli hiç video izlemeden bile kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Çalışan kadınlar için akşam eve geldiğiniz zaman yaklaşık olarak 1 saat videolara ya da resim anlatımlı tığ işi örgülere bakarak zamanla bu işi öğrenebilirsiniz. Öğrendikten sonra da bu modeli rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Tığ işi ile aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilirsiniz. Örnek verecek olur isek; Tığ ile renkli bir battaniye örebilirsiniz, yazma oyaları yaparak farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Bunları çeyizinize koyabilirsiniz, oya severler için zengin oya modelleri inceleyerek kullanabilirsiniz.

Badem Boncuklu Tığ Oyası

Hayat kurtaran tığ işi ile sevdiklerinize de özel günlerde ufak hediyelikler yaparak onlara el emeğinizi hediye edebilir ve ömür boyu unutamayacağı bir hediyeyi verebilirsiniz. Model model banyo lifi, çeyizlik yazmalar gibi birçok alternatifi bulunan ihtiyacınız olan her şeyi yapabilirsiniz. Eliniz hızlandıktan sonra neredeyse 1 saat içinde de aksesuarlarınızı bitirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bebek battaniyeleri de kolay bir tığ işi modelidir. Hatta yapımına ilk olarak bebek battaniyelerinden başlayarak birbirinden şirin battaniye modellerini ortaya çıkararak kullanabilirsiniz. 

Badem Boncuklu Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.