Kolay Hobiler

Bağlamalı Kuşaklar Kadın Şal Yelek Süveter Örgü Modeli

21 Nisan 2019
Bağlamalı Kuşaklar Kadın Şal Yelek Süveter Örgü Modeli

Kadınlar için örgü ile şal, yelek, süveter gibi kıyafetler yapılabilmektedir. Şimdi bu örgülerde kullanılan bir örgü deseninin anlatımını sizinle paylaşıyoruz.

Örgücü kadınlar tarafından şal, yelek, süveter, patik, kazak, atkı bere ve bluz gibi kıyafetler örülebiliyor. Bu kıyafetlerde kullanılan örgü teknikleri de oldukça fazladır. Bağlamı kuşaklar isimli örgü desenleri de bu gibi örgülerde kullanılan bir örgü motifidir. Birbirine geçmeli şekilde görünen örgü motiflerinin her biri modele ayrı bir güzellik katıyor. İsteyenin yelek isteyenin ise süveter örebileceği örgü modelinin nasıl yapıldığını sizler de öğrenmek ister misiniz? Unutmayın örgü motiflerinin nasıl yapıldığını bilmeden örgüye başlamak mantıklı değildir. İlk olarak kıyafeti örmeye başlamadan hangi motifi kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Sonrasında ise lastik örerek ve örmeden direk başlayabilirsiniz.

Bağlamalı Kuşaklar Örgü Modeli

Bağlamalı kuşaklar örgü modelindeki desenlerin yapımı aşağıdaki videoda. Motiflerin nasıl yapıldığı ve şişin nasıl kullanıldığı gibi bazı bilgilere videodan ulaşabilirsiniz. Bu örgü modeli ile kadınlara kazaklar, süveterler ve yelekler örebilirsiniz.

Bağlamalı Kuşaklar Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşe mine içden dedi ki:

    Thank you for sharing in details