Kolay Hobiler

Bağlamalı Zincirler Örgü Şal ve Bluz Modeli Yapılışı

27 Ocak 2020
Bağlamalı Zincirler Örgü Şal ve Bluz Modeli Yapılışı

Bağlamalı zincirler örgü modeli şallar, yelekler ve bluzlarda kullanılan bir modeldir. Yetişkin ve bebek örgülerinde kullanabilirsiniz.

Örneği hiç bilmeyen bayanlar bile mutlaka hayatlarının bir döneminde eline bir sis ve bir işlik almıştır. Oldukça kolay gibi görülen bu işlem aslında oldukça dikkat ve emek ister. Özen gösterilen her şey güzeldir ve örgü örnek için fe oldukça özenli bir işçilik çıkarmak gerekir. En trend örgü modelleri arasından tercih edilecek modeller ile örgüye başlamak ve model ortaya çıkarmak bayanlar için en vazgeçilmez tutkudur. Örgüyü hiç bilmeyen bayanlar için yapılacak en mantıklı şey ilmek birleştirmektir. Örgüler zamanla ortaya çıkar. Ölenlerin birleştirilmesi ile ortaya modeller ve örgüler çıkar. Örgü modelleri arasından tercih yapmak ve en pratik şekilde örgü örmeyi öğrenmek için yegâne yardımcı internettir. Birçok dairede birbirinden güzel modeller için anlatımlı örgüler yer alır bu videolar izlenerek kısa sürede örgü ustası olmak mümkündür.

Bağlamalı Zincirler Örgü Modeli

Örgüye Yeni Başlayanlar İçin Püf Noktaları 

İlk tekbirlerin öğrenmesinden sonra atılması gereken diğer adim boşluk bırakma ve ilmek eksiltmedir. Bunların da sırası ile öğrenilmesinden sonra basit örgü modelleri arasından tercih yaparak örgüye başlamak oldukça kolaydır. Her türlü yelek modeli ve zamanla bebek örgü modelleri örülebilir. Hem uzun yıllar kullanım ömrü sunması hem de emek verilerek hatıra kalması düşüncesi ile birçok bayan gördüğü birbirinden farklı modellerin örneğini çıkartarak bunu hemen örgüte çevirir. Her türlü motif ve örnekler internet üzerinden paylaşılmaktadır. 

Bağlamalı Zincirler Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.