Kolay Hobiler

Bahar Çiçekleri Örgü Bayan ve Bebek Yelek Modeli Yapımı

29 Nisan 2019
Bahar Çiçekleri Örgü Bayan ve Bebek Yelek Modeli Yapımı

Yazlık ve kışlık örgülerde kullanabileceğiniz göze hoş görünen bahar çiçekleri örgü modeli ile karşınızdayız. Bu yazıdan örgü modelini öğrenebilirsiniz.

Baharın gelmesiyle birlikte çiçekler açmaya başladı. Kadınlar bahar sezonunda az da olsa örgü örmeyi bırakıyorlar. Yalnız örgüyü 4 mevsim boyunca ören kişiler de var. Özellikle de örgü işinden para kazanan kadınlar sürekli örüyorlar. Örgü örmeyi bilmeyenler ise bu kadınlardan sipariş veriyorlar. Sipariş alan kişilerin de sürekli yeni örnekler çalışması gerekiyor. Çünkü her zaman aynı modelleri örmek sıkıcı olacaktır. Detaylı anlatımlı videoları izleyen kadınlar yeni örgü modellerini öğrenebiliyorlar. Bahar ayında olduğumuz için sizinle bahar çiçekleri örgü modelini paylaşıyoruz. Anlatımı kolay olan bu örnek ile bayan ve bebek yelekleri ile aklınıza gelen her çeşit örgü örebilirsiniz. Yeterki motiflerin nasıl yapıldığını öğrenin, sonrası zaten çok kolay.

Bahar Çiçekleri Örgü Modeli

Örneğin motiflerini öğrenmeden örgüyü bitirmeniz mümkün değil. İlk olarak aşağıdaki videodan bahar çiçekleri motiflerini öğrenmelisiniz. Sonra ne örecekseniz lastik üzerine motifleri dizerek başlayabilirsiniz.

Bahar Çiçekleri Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Feriha Kara dedi ki:

    Çok güzel.Hele örneği öğretmeniz şahane.