Kolay Hobiler

Bahar Laleleri Kusursuz Bir İğne Oyası Modeli

26 Şubat 2019
Bahar Laleleri Kusursuz Bir İğne Oyası Modeli

Bahara ramak kala bahar tadında iğne oyası modeli. Bir o kadar da şık rengarenk laleler modeli iğne oyası yazma modeli. Severek işleyeceğinizden eminim.

Bahar ayları çok yaklaşmışken bahar renklerini andıran ve bir o kadarda harika bir iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Bahar laleleri diye adlandırılan iğne oyası modeli adeta kusursuz bir model. Bahar laleleri iğne oyası modeli anlatımına hazırlanan örnek ile devam edilmiştir. Öncelikle ara yapraklar işleniyor. Sonrasında ise lale motifleri işleniyor. Bu iğne oyası modelinin iki tane kullanım alanı vardır. Bu kullanım alanlarından bir tanesi yazma kenarı diğeri ise havlu kenarıdır. Canlı oya iplikleri alarak iğnenize geçirdikten sonra bu modeli yapmak için aşağıdaki anlatım videosunu izleyebilirsiniz. Çıtı pıtı laleler diye de adlandırılan modelin yapımı çok basit.

Kolay model arıyorsanız eğer iğne oyası kategorisine göz atın. Yapılışı basit olan en güzel modellerin anlatımı bulunuyor. Acemi kadınların bile tek izlemede öğrenebileceği iğne oyaları mevcut. Hadi modeli öğrenmede sıra!

Bahar Laleleri Bir Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.