Kolay Hobiler

Bahar Tadında Çıtı Pıtı Muhteşem Tığ İşi Yazma Oyası

8 Mayıs 2019
Bahar Tadında Çıtı Pıtı Muhteşem Tığ İşi Yazma Oyası

Baharın renklerini barındıran ve görüntüsüyle insanın içini ferahlatan çıtı pıtı muhteşem bir tığ işi yazma oyasının nasıl yapıldığını sizinle paylaşıyoruz.

Günümüzde kadınlar boş vakitlerini değerlendirmek hatta vakitlerini değerlendirmek için ayrıca bir uğraş gerektiren el sanatına yönelmiştir.  Komşu oturmalarında, televizyon karşısında, bir otobüste, çalışırken, konuşurken bile aynı zamanda el işi olan örgü ve tığ işleriyle uğraşırlar. Çeyiz yapımları, misafirlikte başına örtülen başörtüleri, evinde misafir ağırlarken çıkartılan havlular için sıkça kullanılan tığ işi için sürekli yeni model ve motifler aramaktadır kadınlar. 

Çıtı pıtı yazma oyası yapılışı

Sizde eski modellerden sıkılıp yeni bir model mi arıyorsunuz? O halde kolay hobiler.com u takip ederek çok doğru yapıyorsunuz. Çünkü biz, sizler için daima en güncel, bayanlar tarafından en sık tercih edilen ve gündeme bomba gibi düşen modelleri araştırıyor ve karşınıza videolu anlatımlarıyla birlikte çıkıyoruz. Her geçen gün bir model paylaşıyor ve bu modellerin çok sık modeller olduğundan emin oluyoruz. 

İşte yine karşınızda yepyeni bir model ile çıkmaktayız. Bu model, bahar ayında en çok kullanılan ve tercih edilen bir modeldir. Baharın canlılığını, tazeliğini, güzelliğini yansıtan bu modelin yapımı çok kolaydır. Üstelik keyifle de yapabileceğiniz bir modeldir. 

Çıtı Pıtı Muhteşem Tığ İşi Yazma Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.