Kolay Hobiler

Bahçe Çimeni Çok Kolay Örgü Modeli Anlatımı

8 Mart 2020
Bahçe Çimeni Çok Kolay Örgü Modeli Anlatımı

Hemen denemek isteyeceğiniz çim bahçesi kolay örgü modeli. Çok beğenilen giden bir model, bakalım sizde motifleri beğenecek misiniz?

Kendi evinde tığ işi örgüler yaparak, çok güzel ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Boş zamanlarınızı doldurarak harika el işleri çıkartıp kullanabilirsiniz. Çoğu kadın devamlı olarak el emeği işler yaparak kendine gelir kaynağı sağlıyor ve kazanıyor. Sizde kendinize ister kazanç anlamında, ister kullanmak için yapabileceğiniz çok keyif verici bir iştir. Kolay ve basit yöntemlerle yapılan oya modelleri çok ilgi görüyor ve hala günümüzde evlerde kullanılıyor. Renkli iplerle yapıldığında çok güzel yazma oyaları meydana çıkıyor. Geçmişten bugününe kadar gelen el emeği işler hala yerini koruyor ve şıklık açısından oldukça rağbet görüyor.  

Çim Bahçesi Örgü Modeli Yapılışı

Tığ Tekniklerinin Yapımı Nasıldır?  

Yapımı kişiye ve el hızına bağlı olarak, çok kolay ve basittir. Örneğin, evlenecek olan biri için çeyizlik yazmalar yapıp hediye edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz her modeli yapabilir ve büyük bir zevkle kullanabilirsiniz. Sizde önce kendinize yapmak üzere, bir model bulup başlayarak el emeği göz nuru işler üretebilir ve uzun zaman kullanabilirsiniz. Kafanızdaki olumsuz düşüncelerin ortaya çıkmasını engelleyerek, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan mükemmel bir motivasyon kaynağıdır. Her yerde yapabileceğiniz havlu kenarları, sehpa örtüleri, ortaya çıkartıp evinizin dekorasyonunda mükemmel görünüm sağlayabilirsiniz.  Çocuklarınız için de dantel işlemeli tokalar yaparak büyük bir sevinçle kullanmasına sebep olursunuz. Modası hiç geçmeyen danteller artık her yerde karşımıza çıkıyor ve kendini unutturmuyor. Herkes kendi evinde yapabileceği ve kullanarak dikkat çekmek isteyenlerin başlayarak denemesi gerekir.   Kendi evinde tığ işi örgüler yaparak, çok güzel ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Boş zamanlarınızı doldurarak harika el işleri çıkartıp kullanabilirsiniz. Çoğu kadın devamlı olarak el emeği işler yaparak kendine gelir kaynağı sağlıyor ve kazanıyor. Sizde kendinize ister kazanç anlamında, ister kullanmak için yapabileceğiniz çok keyif verici bir iştir. Kolay ve basit yöntemlerle yapılan modeller çok ilgi görüyor ve hala günümüzde evlerde kullanılıyor. Renkli iplerle yapıldığında çok güzel yazma oyaları meydana çıkıyor. Geçmişten bugününe kadar gelen el emeği işler hala yerini koruyor, ve şıklık açısından oldukça rağbet görüyor.

İlmekli Çim Bahçesi Örgü ModeliETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.