Kolay Hobiler

Bakış Açınızı Değiştirecek Favori Tığ İşi Oya Modeli

31 Ağustos 2019
Bakış Açınızı Değiştirecek Favori Tığ İşi Oya Modeli

Bakış açınızı değiştirecek tığ işi oya modeli bu yılın favorisi. Dondurma çubuğuyla yapılan oya modelini tüm ayrıntılarıyla burada!

Evlerde en çok yapılan ve kullanılan el emeği işler arasından istediğinizi seçerek yapmaya başlayabilir ve evinizin dekorasyonunda uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tığ işleri her kadının yapabileceği ve yaparken de büyük bir zevk alacağı bir iştir. Geçmişten günümüze kadar gelen en değerli eşyalar arasında yer alan göz nuru işler sayesinde gelir elde etmekte mümkündür. Günlük boş zamanlarınızı değerlendirmek için sizler de başlayabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Günümüzde hala evlerin büyük bir bölümünde büyük bir keyifle kullanılan eşyalar arasında yer almaktadır. Özellikle de çeyiz sandıklarında bulunması gereken eşyalardır.  

Favori Tığ İşi Oya Modeli

En Çok Örülen Tığ Oyası Modeller

İstediğiniz her modeli öğrenip çıkarıp yapmaya başlayabilirsiniz. Evlerde en çok kullanılan ve yapılan işler arasında havlu kenarları, masa örtüsü modelleri, yastık kılıfı modelleri, peçete takımı modelleri, vitrin örtüsü modelleri gibi birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Sizler de isterseniz kendiniz evinizde kullanmak için yapabilir, ya da gelir elde etmek için başlayabilirsiniz. Çocuklarınız için örme kıyafetler, çantalar yaparak armağan edebilir ve onlarında mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Kendi ellerinizle ördüğünüz yazma oyaları modellerini değişik renkli iplerle ve pullarla örerek şık durmasını sağlamış olursunuz. Görünüm açısından da oldukça güzel durduğu için tercih edilen ve yapılan göz nuru işlerin alıcısı da oldukça fazladır. Birçok mağaza da hala satışa sunulan ve alınmaya devam eden en kıymetli eşyalar arasındadır. 

Favori Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.