Kolay Hobiler

Bal Peteği Örgü Şal Yelek ve Bebek Battaniye Modeli

20 Mayıs 2019
Bal Peteği Örgü Şal Yelek ve Bebek Battaniye Modeli

Bal peteği örgü modeli şal, yelek, bluz ve bebek battaniyelerinde kullanılıyor. Uygulandığı her işe çok yakışan örgü modelini sende öğren!

Tüm kız anneleri de iyi bilirlerki, kız bebekleri için sunulan giysi modelleri erkek bebekler için sunulanlardan kat kat fazladır. Hazır giyim endüstrisinde şirin mi şirin, tatlı mı tatlı kız bebek giysileri sunulmaktadır. Ama hazır giyimin sunduğu modelleri örgüler de sunamaz mı? Tabikide sunar. Örgü modelleri arasında en çok beğenilenlerdendir kız bebekleri için örülen elbiseler. 

Biz de bu yazımızda kız bebeğiniz için örebileceğiniz, önemli günlerde havalar serin olsa bile üşümeyeceği bir model hazırladık. Bebek örgüleri kategorisinde çok sevilenler arasına giren bu model ile hadi hep beraber kızımız için bir elbise örelim. Biz iki renkte karar kıldık. Sarı ve beyaz. Etek kısmını beyaz öreceğimiz elbisenin beden kısmı ise sarı olacaktır. Hiç beklemeden anlatımlı örgüler videomuzun başına geçelim. 

Bal Peteği Örgü Modeli

Unutmayın, benim kız bebeğim yok ama bu deseni çok beğendim diyorsanız bu modeli elbette başka ürünlere de uygulayabilirsiniz. Eksiklerinize göre uygulamak size kalmış. Bizim sizlere tavsiyemiz; battaniyelere, şal modellerine, yelek modellerine de çok yakışıyor bu desen. Hadi hanımlar, hünerlerinizi gösterme vakti! 

Bal Peteği Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşe mine içden dedi ki:

    Bizle detaylı paylaşımınız için çok teşekkür ederim