Kolay Hobiler

Balık Kılçıkları Örgü Bayan Yazlık Yelek ve Şal Modeli

6 Mayıs 2019
Balık Kılçıkları Örgü Bayan Yazlık Yelek ve Şal Modeli

Yazın serin akşamları üşüdüğünüzde üstünüze almanız için balık kılçıkları örgü modeli ile yazlık yelek veya şal yapmak ister misiniz?

Canlı, şık, naif, narin, muazzam bir görünüme sahip model arayan ve eski modellerden çok sıkılmış bayanlarımız için örecekleri şiş işi örgü modellerini paylaşarak yine sizlerin karşısına çıkıyoruz. Bu örgü modellerini ördüğünüz zaman hem keyifle örecek hem de bir an önce bitmesini isteyeceksiniz. Üstelik hiç de yorulmayacaksınız.

Bu modelleri hemen, hemen her mevsimde kazak, süveter, hırka, yelek, şal, boyunluk, bere veya atkılarınız da kullanabilirsiniz. Üstelik bu modeller ile çevrenizi kıskandıracak ve imrendireceksiniz. Öyle imrenecekler ki sizlerden yapımını anlatmanızı isteyecekler. Tabii, dilerseniz anlatabilir isterseniz de bir sır gibi saklayabilirsiniz. Çünkü bu modeller gerçekten sır gibi merak uyandıracak türden modellerdir. Peki her alanda kullanacağınız bu modellerimizin isimleri nelerdir?

Balık Kılçıkları Örgü Modeli

Ajurlu Fıstık, Çam Fıstığı, Ajurlu Burgular, Ajurlu Saray Süpürgeleri, Tomurcuklu Bahar Yaprakları, İki Yapraklı İnci Çiçeği, Sıralı Çam Ağaçları, Çift Lastik Görünümlü Kabartmalı 2 Renk örgüler, Sarmaşıklar, Ajurlu Yıldız Desenleri, Tomurcuklu Burgular örgü modelleridir. Bu modellerin yapımları gerçekten çok kolaydır ve dilerseniz videolu anlatımlarını sitemizden bulabilirsiniz.  

Balık Kılçıkları Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.