Kolay Hobiler

Balık Kılçıkları Örgü Bayan Yelekleri Modeli

28 Şubat 2019
Balık Kılçıkları Örgü Bayan Yelekleri Modeli

Bayan yelek örneği olarak kullanılan bu örgü modeli bebek yelek hırka larında da sıklıkla kullanıyor çeyizlik yelek modellerinede çok yakışan bir model.

Balık kılçıkları adı verilen bayan yelekleri, bebek hırkaları, çeyizlik yelekler ve şallarda kullanılan şık bir örgü modelinin anlatımını sizinle yapacağız. İki türlü örgü ören kadınlar var. Bazı kadınlar sadece lif ve patik örerken bazı kadınlar ise yelek, şal, bebek örgüleri gibi her türlü örgüyü yapan kadınlar var. Biz sürekli her türlü örgüde kullanılabilen örgü anlatımlarını yapıyoruz. Balık kılçıkları örgü modeli de bunlardan birisidir. Yapacağınız bütün örgülere yakışacak olan balık kılçıkları motiflerinin nasıl yapıldığını size Cansel hanımın anlatımlı videosu ile göstereceğiz. Böylelikle güzel bir modelin daha yapımını öğrenmiş olacaksınız. Çeyizlik yeleklerde de çok şık duruyor diyebiliriz.

Balık Kılçıkları Örgü Modeli

Anlatımlı videolar örgü örmeyi çok kolaylaştırıyor. Bayanlar videolar sayesinde örgü motiflerinin nasıl çıkarıldığını öğrendikten sonra yapacakları örgülerde rahatlıkla kullanabiliyorlar. Şimdi sıra balık kılçıkları örgü modelinin yapımında!

Balık Kılçıkları Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.