Kolay Hobiler

Basit Tunus İşi Örgü Bal Peteği Bebek Örgüsü Modeli

26 Kasım 2019
Basit Tunus İşi Örgü Bal Peteği Bebek Örgüsü Modeli

Tunus işi ile örülen basit bal peteği örgü modeliyle bebek yeleği yapılışı. Bebek yeleklerinde en çok kullanılan Tunus işi modeli öğren!

Tunus işi yelekler, hırkalar, kazaklar ve atkı bere gibi örgülerde kullanılıyor. Tunus işi örgü modeli kolay bir model olduğu için kadınların sıkça tercihleri arasına giriyor. Son zamanlarda tunus işi bebek yelekleride sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Tunus işinin kolaylığından faydalanan kadınlar ortaya çok güzel yelekler çıkarıyor. Bal peteği örgü modeli ve Tunus işinin birleşmesiyle ortaya çıkan bir örgü yelek bu yazıda anlatımlı olarak paylaşılmıştır. Yeni yelek yapacak olanlar zamanınız yok ve kısa sürede bir yelek örüp bitirmek istiyorsanız bu modeli kullanabilirsiniz. Bal peteği örgü modelide yelek üzerinde ne kadar şık duruyor resimde görebilirsiniz. Model erkek ve kız bebekler için uygundur.

Örgü Tunus İşi Bebek Yeleği

Süper kolay tunus işi bebek yeleği yapmak istiyorsanız bu video sizlere özel hazırlandı. Yapımı çok basit ve eğlenceli olan bu örgü modeli ile çabucak yelek örneği ortaya çıkarabilirsiniz. Videodaki ölçüler 0-9 aylık bir bebeğe uygundur.

Tunus İşi Örgü Bal Peteği Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.