Kolay Hobiler

Baştan Sona Örgü Tomurcuklu Bebek Yeleği Modeli

19 Ocak 2019
Baştan Sona Örgü Tomurcuklu Bebek Yeleği Modeli

Açıklamalı bebek yeleği arayanlar için baştan sona kadar anlatımlı örgü tomurcuklu yelek modeli.  Türkçe video sayesinde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Bebek yelekleri gibi bir çok bebek örgülerinde kullanılan ve beğenilen tomurcuklu örgü modelini bu yazıda yayınlayacağız. Şiş işi örgü olan modeli bu yazımızda kız bebek yeleğinde işleyeceğiz. Tomurcuklar yanında kullanılan arka plandaki desen de modele çok yakışmış. Küçük prenseslere tomurcuklu pembe bebek yeleği videolu anlatım sayesinde bir yelek yapmayı öğreneceksiniz. Üstelik yeleğin yapılışı baştan sona anlatımlı ve Türkçe videolu olarak yayınlanmıştır. Gönül hanım örgülerini çok sade anlatıyor. Bir defada izlemeyle yeleğin nasıl yapıldığını öğrenip kendi yeleğiniz de de uygulayabileceksiniz.

Baştan Sona Anlatımlı Tomurcuklu Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü bebek yelekleri kategorisinde yayınlamış olduğumuz bir çok örgü modeli bulunuyor. Herkesin yapacağı kolaylıkla yelekler paylaşıyoruz ki modellerden herkes faydalanabilsin. Bu örgüde kullanılan ip rengi de çok tatlı görünüyor. Hangi marka ip olduğunu Gönül hanım videoda söylemiş. İlmek sayıları ve yapım tekniğinin tüm detaylarını da anlatmış. Bebek yeleği örecek kişilere kolay gelsin.

Tomurcuklu Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.